Ultherapia HIFU

Ultherapia, (ošetrenie vysokofrekvenčným fokusovaným ultrazvukom) predstavujeme Vám tú najmodernejšiu metódu v oblasti liftingu tváre a obnovy kolagénu. Ultherapia je prvý neinvazívny vysoko efektívny lifting. Prístroj HIFU dokáže zobraziť detailný obraz vnútornej štruktúry Vašej pokožky s geometrickou presnosťou a tým zameriavame ošetrenie až do hĺbky 4.5mm.

Táto metóda  pôsobí až do najhlbších vrstiev kože, kam sa žiadne iné prístrojové ošetrenie nedostane! Hĺbka od 3mm-4,5mm. Vďaka tomu sú výsledky porovnateľné s chirurgickým liftingom a to už po jedinom ošetrení, výsledok pretrváva po dobu niekoľkých rokov!!! Finálny výsledok sa progresívne vyvíja po dobu nasledujúcich 2 - 3 mesiacov

Princíp ošetrenia:

 Pomocou hladkej ultrazvukovej hlavice sú vysielané presne cielené impulzy  vysokofrekvenčných ultrazvukových pulzov, ktoré sa sústredia v danej hĺbke (táto hĺbka je daná aplikačnou hlavicou a použitou frekvenciou - 3,0 mm, 4,5 mm). Tieto ultrazvukové vlny zapríčiňujú v danej hĺbke vznik miniatúrnych tepelných ložísk. Tieto ložiská spôsobujú výrazný výrazný liftingový a podporný efekt a taktiež aj stimuláciu kolagénových vláken a vyvolávajú jeho novotvorbu a elasticitu. Vrchná vrstva pokožky zostáva neporušená.

Naše odporúčanie:

 Počas zákroku môžete cítiť teplo, citlivosť je individuálna preto pred samotným zákrokom doporučujeme použiť  orálne analgetiká pre zníženie citlivosti tkaniva.

Po ošetrení bude pokožka mierne traumatizovaná, začervenaná ,môžu sa objaviť aj modriny. Niekoľko dní po zákroku môže pretrvávať pocit pnutia kože, citlivosť na dotyk, prípadne mierny opuch.


Oblasti vhodné na ošetrenie:

Celá tvár: oblasť líc, oblasť obočia, čela, okolie očí, podbradku, krku.

Kontraidikácie:

Kardiostimulátor a kovové časti v tele
• tehotenstvo, laktácia
• porucha zrážanlivosti krvi
• onkologické ochorenie
• zápalové ochorenia v mieste ošetrenia
• herpetické infekcie
• epilepsia
• ekzém v mieste ošetrovanej oblasti