Kozmetické ošetrenia tela

Doprajte si pohodu a relax, nechajte rozmaznávať Vaše telo a vyberte si z ponuky kozmetických ošetrení tela...

Spevňujúca telová maska s 23 karátovým zlatom
Spevňujúca telová maska s 23 karátovým zlatom

Vyskúšali ste si už niekedy silu luxusnej telovej masky ? Je to výborná forma relaxu, oddychu a čas k načerpaniu energie.

My vám ponúkame jedinečnú spevňujúcu telovú zlupovacú masku, ktorá je obohatená o omladzujúce 23 karátové lupienky zlata, zázvor a taktiež o výťažky z guarany. Táto maska má zoštíhľovacie a spevňovacie účinky. Aktívne zložky stimulujú mikrocirkuláciu a pomáhajú dosiahnuť pevnú, omladenú a hydratovanú pokožku.

Postup ošetrenia: Na vami vybranú časť tela napr. bruško, zadoček, stehná  najprv aplikujeme bylinný telový peeling s cukrovými kryštálikmi , následne sa nanesie telová maska, ktorú necháme pôsobiť 20 min. Po uplynutí času ju jednoducho odstránime.   Celkový čas procedúry cca. 30- 40 min.Depilácia
Depilácia

Depilácia voskom  je jednou z najstarších metód odstraňovania ochlpenia. Depiláciou dosiahneme dočasné odstránenie ochlpenia.  Po depilácii bude Vaša  pokožka hladká po dobu niekoľkých týždňov. V našej ponuke nájdete:

Depiláciu hornej pery, brady, líc, podbradku, podpazušia, chrbta, brucha, hrude, bikín, predlaktia, ramien, celých rúk, predkolenia, stehien, celých nôh

Parafínový zábal rúk
Parafínový zábal rúk

Zábal rúk v teplom parafíne má blahodárne na suchú popraskanú pokožku. Uvoľňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh, procedúra prispieva aj ku zmierneniu bolestí pri artritíde, umožňuje lepšie vstrebávanie výživných látok.  Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nie len spevnenie nechtov, krásnej a hodvábne jemnej pokožky, viditeľné a okamžité omladenie, ale aj k uvoľneniu bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia.