Hĺbkové čistenie tváre

Hĺbkové čistenie tváre je základným ošetrením tváre, pri ktorom sa z pokožky odstraňujú odumreté časti kože, odstraňuje sa prebytočný maz, uvoľňujú sa komedóny , prečisťujú póry a lieči akné. Hĺbkové čistenie pleti nie je určené len pre pokožku s akné, ale prakticky pre každý typ pleti. Ak chceme aby naša pokožka bola schopná prijímať výživné látky z krémov, ampuliek, sér a pod., musíme z nej najprv odstrániť nečistoty. Pretože len čistá pleť je schopná prijať maximum výživy.

V našom kozmetickom centre vám ponúkame ručné hĺbkové čistenie pleti kombinované s ultrazvukou špachtľou (scin scruberom). 

Postup ošetrenia:  Hĺbkové čistenie mladistvej pleti :Odlíčenie pleti špeciálnou vibračnou kozmetickou kefou, peeling, biopeptide spray, hĺbkové čistenie ručné/scinscruberom, biopeptide repair serum, aplikácia masky jemný makeup.) 

Kolagénová kúra s hĺbkovým čistením a hydratáciou pre zrelšiu pleť:Odlíčenie pleti špeciálnou vibračnou kozmetickou kefou, peeling, biopeptide spray, hĺbkové čistenie ručné/scinscruberom, biopeptide spray, collagen gel mask, syn ake cream, biopeptide cream jemný makeup.)